Послуги охорони у Києві

Охоронна компанія Еліт-Груп

м. Київ вул. Борщагівська, 8

КОНСУЛЬТАЦІЯ, ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ

050 396 71 88

СИСТЕМИ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

минимальное время

Мінімальний
термін

По всей территории Украины

Вся територія
України

Оптимальные цены

Доступні
ціни

Материальная ответственность

Матеріальна
відповідальність

Встановлення систем відеоспостереження

Системы видеонаблюдения

Завдяки наявності представництва компанії в 15 областях України, ми пропонуємо нашим клієнтам монтаж системи відеоспостереження. Ми підбираємо оптимальний варіант з огляду на такі чинники, як: специфіка об’єкта (його розміри і необхідний клас захисту), фінансові можливості замовника. Незалежно від ціни обраного варіанту ми гарантуємо 100% безпеку об’єкта.

Виходячи з поставленої мети, ми пропонуємо клієнтам кілька варіантів по організації відеоспостереження для будинку, офісу та інших об’єктів. Ми пропонуємо установку таких варіантів систем відеоспостереження:

Моноблочний відеореєстратор

Моноблочный видеорегистратор

Моноблочний відеореєстратор – це система відеоспостереження побудована на основі використання автономного пристрою – відеореєстратора. У реєстратора є власне заводське програмне забезпечення, яке дозволяє підключати до нього кілька відеокамер і передавати з них картинку на монітор. Він відмінно підходить для стандартних завдань, типу відеоспостереження в квартирі або відеоспостереження в офісі. Він відрізняється простотою у використанні, надійністю в роботі. Найбільш економічний, але від цього не менш ефективний варіант обладнання для відеоспостереження – моноблочний відеореєстратор.

 

Ціна мінімального комплекту: від 6 000 грн.

Системи відеоспостереження на основі персонального комп'ютера

Сервер видеонаблюдения

Комп’ютерні цифрові системи відеоспостереження – це відеореєстратори на базі вашого робочого або домашнього комп’ютера. Для правильної роботи обладнання систем відеоспостереження необхідно встановити на комп’ютер деякі деталі (плати для отримання і обробки відеосигналу), а також встановити необхідне програмне забезпечення для виведення картинки на екран. Аналогові камери підключаються до комп’ютера в роз’єми спеціальних плат, а більш сучасні IP-камери можуть передавати сигнал по мережі. Головна відмінна риса комп’ютерних систем спостереження – це більш гнучка інтеграція з датчиками охоронної, пожежної сигналізації, СКУД. Саме при необхідності створення більш потужного, розподіленого, інтегрованого комплексу ми пропонуємо нашим клієнтам цей варіант.

 

Ціна мінімального комплекту: від 20 000 грн.

Мережа, побудована на основі IP-камер

IP видеокамеры

Вибираючи цю послугу інженери нашої компанії встановлюють на об’єкті тільки IP-відеокамери, відео з яких передається безпосередньо по мережі. Ви отримуєте можливість здійснювати відеоспостереження з будь-якого пристрою, який має доступ до мережі (ПК або ноутбук, смартфон або планшет, при наявності програмного забезпечення) перебуваючи в будь-якій точці Києва, або за його межами.

Будь-який з обраних варіантів (додатково до стаціонарного робочого місця) дозволяє створювати віддалене підключення до відеокамер по мережі Інтернет за допомогою комп’ютера, планшета, мобільного телефону.

 

Ціна мінімального комплекту: від 3 000 грн.

Замовити систему відеоспостереження:

Заказать услугу 1

Зателефонуйте нам, задйте Ваше запитання і отримайте компетентну консультацію

Заказать услугу 2

У телефонному режимі ми обговоримо деталі і узгодимо прийнятні для Вас умови

Заказать услугу 3

В зручний для Вас час приїде спеціаліст компанії для підписання договору

Заказать услугу 4

В обумовлені терміни ми виконаємо усі договірні зобов'язання

При замовленні послуг встановлення технічних засобів безпеки, можливо, буде потрібно обстеження об’єкта нашим фахівцем (у багатьох випадках, для визначення остаточної вартості послуги і робіт, розрахунків витратних матеріалів необхідно вивчення місця проведення робіт). Виїзд фахівця на об’єкт здійснюється безкоштовно. У зручний для Вас час, наші фахівці зроблять монтаж обладнання та його налагодження. Як правило, установка обладнання займає від 2 до 4 годин.

Про компанію

О компании 1

19 років на ринку
послуг охорони

О компании 2

Понад 800
співробітників

О компании 3

Представлені
у 15 областях

О компании 4

Понад 120
крупних проектів

cifri_05g

Понад 7 тисяч
замовників послуг

Охоронне агентство «Еліт-груп», що входить в холдинг спеціалізованих охоронних компаній, створено в 2002 році і більше 19 років надає послуги охорони та комплексного обладнання об’єктів системами безпеки. Колектив професіоналів, з величезним досвідом практичної роботи виконує завдання будь-якої складності. Наша охоронна фірма представлена ​​в більшості регіонів і готова надати охоронні послуги в будь-якому населеному пункті України.

Наші ліцензії

Нам довіряють свою безпеку

Особливості встановлення систем відеоспостереження

Охоронне відеоспостереження – процес, який здійснюється в комплексі охоронних заходів із застосуванням оптико-електронних пристроїв, які призначені для візуалізації обстановки на об’єкті, що охороняється, контролю та аналізу ситуації ..

Залежно від специфіки об’єкта і функцій, які повинна виконувати система відеоспостереження, ми пропонуємо замовнику різні варіанти обладнання:

Моноблочні відеореєстратори, комп’ютерні цифрові системи відеоспостереження, мережа IP камер.
Також, з огляду на особливості об’єкта ми погоджуємо з замовником варіанти відеокамер (для внутрішнього, зовнішнього використання), їх дозвільну здатність, необхідність додаткового освітлення, або інфрачервону підсвітку, варіанти роботи системи в цілому (використання детекторів руху, запис архіву, віддалений доступ до відеоінформації по мережі Інтернет). Часто клієнт виявляє бажання в віддаленому перегляді відеоінформації за допомогою смартфона. Наші фахівці проводять установку відповідного програмного забезпечення і реалізують цю функцію.
Важливим, також є здійснення резервного живлення системи відеоспостереження. Ми розрахуємо необхідну потужність блоку резервного живлення і допоможемо Вам з вибором оптимальної моделі. Монтаж систем відеоспостереження принесе Вам реальну користь не тільки з точки зору охорони об’єкта, але і допоможе в ряді питань, пов’язаних з внутрішніми процесами виробництва, управління, контролю.

Публікації

Top