Послуги охорони у Києві

Охоронна компанія Еліт-Груп

м. Київ вул. Борщагівська, 8

КОНСУЛЬТАЦІЯ, ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ

050 396 71 88

СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ

минимальное время

Мінімальний
термін

По всей территории Украины

Вся територія
України

Оптимальные цены

Доступні
ціни

Материальная ответственность

Матеріальна
відповідальність

Встановлення систем контролю доступу

Системы контроля доступа

Наша компанія має п’ятнадцятирічний досвід в сфері послуг по установці охоронного обладнання і ми можемо кваліфіковано підібрати для Вас СКУД (система контролю і управління доступом) на підприємство, будинок або офіс, Наші фахівці проведуть монтаж системи контролю доступу в стислі терміни, при цьому виконають всі роботи якісно і професійно. Ми пропонуємо своїм клієнтам різні системи контролю доступу, ціна на які буде залежати від таких параметрів:

  • розміри об’єкта. Ми маємо досвід роботи як з невеликими об’єктами (приватний будинок, квартира або офіс), так і великі – готелі та готельні комплекси, офісні центри і підприємства промислового масштабу;
  • тип системи контролю доступу в приміщення. Це може бути біометричний контроль доступу або традиційний за допомогою брелоків і карток.

Варіанти систем контролю доступу:

Автономная СКД

Автономна система контролю і управління доступом для невеликих об’єктів (до 32 користувачів)
Для об’єктів невеликого об’єкта ми пропонуємо автономну систему контролю доступу в приміщення (максимальна кількість до 32 користувачів). Така система ідеально підходить для того, щоб забезпечити контроль доступу в невеликий офіс, багатоквартирний будинок або невелике підприємство, також підходить для приватних будинків.

Відкривання одних дверей відбувається за допомогою кодонабірної панелі. Також така система дає можливість додаткового використання в якості охоронної сигналізації. Ідеальне рішення для квартири, приватного будинку, невеликого офісу. В даний стандартний набір входить: центральний контролер системи контролю доступу (кодонабірна панель), джерело забезпечення електроживленням, акумулятор для автономної роботи, засувка електромагнітного типу для відкривання дверей, кнопка для відкриття дверей, монтажний набір проводів і дверний контакт.

 

Ціна мінімального комплекту: від 3 500 грн.

Автономна система контролю і управління доступом для середніх об’єктів (до 255 користувачів)
Для об’єктів середньої величини ми пропонуємо автономну систему контролю і управління доступом (одночасно можуть користуватися системою СКУД до 255 осіб)

Відкривання дверей відбувається за рахунок зчитування безконтактних карт. Це оптимальне рішення для підприємств, офісів і багатоквартирних будинків чисельністю людей до 255 осіб. В дану пропозицію входить: центральний контролер системи, зчитувач безконтактних карт, джерело забезпечення електроживленням, акумулятор для автономної роботи, засувка електромагнітного типу для відкривання дверей, кнопка для відкриття дверей, монтажний набір проводів і дверний контакт.

 

Ціна мінімального комплекту: від 5 000 грн.

Мережева розподілена система контролю і управління доступом для великих об’єктів (до 20 000 користувачів)
Якщо вам необхідні мережеві розподілені системи контролю доступу для великих об’єктів за прийнятною ціною, то ви можете звернутися до нашої компанії.

Відкривання дверей відбувається за рахунок зчитування безконтактних карт. Також у Вас є можливість роботи як в автономному режимі (наприклад, коли відсутня електрика). Можливість підключення систем відеоспостереження, що дасть вам можливість записувати відеоінформацію про проходження.

Таку систему можна налаштувати для обліку робочого часу співробітників, стежити за запізненням робітників і проводити гнучкі перевірки. В дану пропозицію входить: центральний контролер системи, зчитувач безконтактних карт, джерело забезпечення електроживленням, акумулятор для автономної роботи, засувка електромагнітного типу для відкривання дверей, кнопка для відкриття дверей, монтажний набір проводів і дверний контакт.

 

Ціна мінімального комплекту: від 15 000 грн.

Замовити систему контролю доступу:

Заказать услугу 1

Зателефонуйте нам, задйте Ваше запитання і отримайте компетентну консультацію

Заказать услугу 2

У телефонному режимі ми обговоримо деталі і узгодимо прийнятні для Вас умови

Заказать услугу 3

В зручний для Вас час приїде спеціаліст компанії для підписання договору

Заказать услугу 4

В обумовлені терміни ми виконаємо усі договірні зобов'язання

При замовленні послуг встановлення технічних засобів безпеки, можливо, буде потрібно обстеження об’єкта нашим фахівцем (у багатьох випадках, для визначення остаточної вартості послуги і робіт, розрахунків витратних матеріалів необхідно вивчення місця проведення робіт). Виїзд фахівця на об’єкт здійснюється безкоштовно. У зручний для Вас час, наші фахівці зроблять монтаж обладнання та його налагодження. Як правило, установка обладнання займає від 2 до 4 годин.

Про компанію

О компании 1

19 років на ринку
послуг охорони

О компании 2

Понад 800
співробітників

О компании 3

Представлені
у 15 областях

О компании 4

Понад 120
крупних проектів

cifri_05g

Понад 7 тисяч
замовників послуг

Охоронне агентство «Еліт-груп», що входить в холдинг спеціалізованих охоронних компаній, створено в 2002 році і більше 19 років надає послуги охорони та комплексного обладнання об’єктів системами безпеки. Колектив професіоналів, з величезним досвідом практичної роботи виконує завдання будь-якої складності. Наша охоронна фірма представлена ​​в більшості регіонів і готова надати охоронні послуги в будь-якому населеному пункті України.

Особливості установки систем контролю доступу

Установка систем контролю і управління доступом (СКУД) призначена для забезпечення санкціонованого проходу в приміщення, контролю за доступом в дані приміщення і запобігання несанкціонованого проникнення. Прохід співробітників здійснюється за допомогою ідентифікаторів: кодонабірних панелей (клавіатур), безконтактних карт, біометричних зчитувачів (зчитувачі відбитку пальців, сітківки ока, голосу), які спільно з контролерами керують включенням дверей, турнікетів, хвірток, шлюзів, автоматичних шлагбаумів.

Монтаж системи контролю доступу дозволить здійснити:

– розмежування доступу в приміщення, тобто дозвіл даному співробітнику прохід тільки в певні приміщення відповідно до службових повноважень;
– зняття охорони з об’єкта і постановка об’єктів на охорону. У разі виникнення позаштатної ситуації система видасть тривогу. Всі події, тривоги, постановка, зняття з охорони фіксуються і надовго зберігаються в пам’яті системи.
– дистанційне керування обладнанням в режимі реального часу. У комп’ютер можуть бути завантажені поверхові плани з кожним контролером. Оператор зі свого робочого місця може примусово відкрити, закрити і заблокувати двері, видати прихований сигнал тривоги і зробити інші дії.
– контроль дати і часу проходу співробітників в приміщення, облік робочого часу, ідентифікація співробітника з допомогою візуального порівняння особи, що скористався карткою, і оригінальної фотографії власника даної карти, контроль за переміщенням співробітників по об’єкту, що охороняється, захист від передачі картки іншій особі за допомогою системи контролю за повторним входом.
– автоматизована видача перепусток і реєстрація користувачів. Кожному відвідувачеві і співробітникові видається постійний, тимчасовий або разовий пропуск (ідентифікатор). Перед видачею пропуску ідентифікаційна інформація, відомості про його власника (паспортні дані, посада, фотографія і т.д.), період дії пропуску та права доступу заносяться в базу даних системи. У спеціальний розділ бази даних системи заноситься інформація про відвідувачів організації, включаючи фотографію. Також в базі даних фіксується час перебування відвідувача на об’єкті і всі переміщення.
– заборона проходу співробітників у святкові, вихідні дні та після закінчення робочого дня, ведення бази даних для кожного співробітника або відвідувача.
– можливість інтеграції системи безпеки з системами відеоспостереження, охоронної та пожежної сигналізації.

Публікації

Top