Послуги охорони у Києві

Охоронна компанія Еліт-Груп

м. Київ вул. Борщагівська, 8

КОНСУЛЬТАЦІЯ, ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ

050 396 71 88

Рейтинг охоронних компаній Києва і України

Рейтинг охранных фирм Киева

Рейтинг охоронних компаній Києва і України, який сьогодні представляють окремі недержавні організації розглядається з певною часткою скептицизму. Чому, запитаєте ви? Адже ми щорічно спостерігаємо в телеефірі, інтернет-виданнях яскраві церемонії вручення грамот та кубків, медалей і дипломів. Усміхнені представники підприємств дякують за надану довіру з високих трибун. Кабінети керівників рясніють різноманітними нагородами.

У чому ж підступ? Та все дуже просто.

Чому рейтинг охоронних компаній перетворюється в товар, який можна купити?

Процедура ранжирування компаній (рейтинг) за об’єктивними показниками сьогодні набуває характеру товару, який можна купити. Виробниками цього товару стали рейтингові майданчики, за якими стоять різні громадські організації, видавництва, а також маркетингові агентства.

Слід визнати, що попит на даний товар у компаній присутній постійно. Причини можуть бути різні: амбіції керівників, рекламні цілі, стратегія підвищення вартості портфеля підприємства на біржі.
У підсумку, споживач щорічно одержує не об’єктивний рейтинг компаній, які досягли певних позицій за конкурентними характеристиками, а список підприємств, які оплатили грамоту (орден, медаль, значок, кубок …. потрібне підкреслити).

ТОП 10 найбільших охоронних фірм

Якщо задати в інтернет пошук ТОП 10 найбільших охоронних фірм Києва та України, користувачеві буде виданий результат з 10-15 різних варіантів списків компаній, які можуть настільки відрізнятися один од одного, що час задуматися. При цьому, в список для додання напливу об’єктивності, як правило, можуть бути включені підприємства, бренд яких розкручений в рекламній мережі, але там обов’язково будуть присутні і фірми про які більшість ніколи і не чуло.

 

Справедливості заради варто помітити, що в деяких випадках рейтингові майданчики і маркетингові агентства можуть брати для обґрунтування своїх розрахунків зрізи реальних окремих статистичних показників діяльності фірм, наприклад: валовий дохід, сплату певних видів платежів до бюджету, і.т.д. Найбільш спрощений і чесний підхід при цьому – ранжування фірм за реальним вузьким зрізом, наприклад: «Лідер галузі 2019» (і маленькими буквами, які навіть можна не друкувати в дипломі: «зі сплати членських внесків в профспілкову організацію», як варіант).


Характеризують подібні показники компанію в цілому, якість її послуг, надійність як партнера – навряд чи. Вищим пілотажем маніпуляцій в даному питанні є замовні маркетингові дослідження. Ці матеріали є штучним товаром і формуються, як правило, для іноземного інвестора під замовлення певної фірми.

Які рейтингові платформи найбільш популярні серед охоронних компаній?

Найбільш популярними платформами рейтингу охоронних компаній є: міжгалузевий національний бізнес-рейтинг «Лідер року» і вузько профільна платформа, що спеціалізується тільки на охоронних фірмах – Всеукраїнський рейтинг професіоналізму і безпеки.

Державні інститути, як і професійні громадські організації, що представляють підприємства сфери охорони, в даному процесі участі не приймають принципово. Причина подібного підходу – відсутність реальних об’єктивних статистичних показників охоронного ринку, на основі яких можливий справедливий і конкурентний аналіз.

Якщо Ви шукаєте охоронну компанію, якій плануєте довірити свою безпеку, можливо, Вам стануть корисними наступні публікації:

 

Як вибрати охоронну фірму. Популярні поради та помилки.

Охоронні фірми Києва та України

Top