Послуги охорони у Києві

Охоронна компанія Еліт-Груп

м. Київ вул. Борщагівська, 8

КОНСУЛЬТАЦІЯ, ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ

050 396 71 88

ПОСЛУГИ ПУЛЬТОВОЇ ОХОРОНИ ОБ'ЄКТІВ І КВАРТИР

минимальное время

Мінімальний
термін

По всей территории Украины

Вся територія
України

Оптимальные цены

Доступні
ціни

Материальная ответственность

Матеріальна
відповідальність

Пультова охорона

Щоб логічно завершити комплекс заходів щодо забезпечення захисту будівлі слід підключити пожежну та охоронну сигналізацію до пульта охорони. Без пультової охорони системи безпеки не мають суттєвого змісту. Лише пультова охорона здатна забезпечити безпеку Вашого будинку, офісу або іншого приміщення.

Компанія «ЕЛІТ-ГРУП» дає своїм клієнтам повний спектр таких послуг:

 

  • цілодобове спостереження за охоронними системами;
  • спостереження за пожежною сигналізацією;
  • реагування мобільними групами охорони в разі проникнення у ваше приміщення;
  • організація оповіщення служб екстреного реагування;

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

 

* Ми надаємо послуги пультової охорони в будь-якій області України, завдяки представництву компанії в обласних центрах.

* Ми використовуємо великі мережі реагування на тривожні сповіщення, такі як патрулі поліції охорони або національної мережі реагування. У цих служб наряд гарантовано прибуває за 5-7 хвилин.

* Ми здійснюємо установку систем охоронної та пожежної сигналізації. Це дає можливість клієнтам змінити пультову охорону об’єктів не витрачаючи додаткових коштів і в будь-який час.

* Якщо ви підключаєтеся на наш пульт, ми надаємо спеціальні ціни на обладнання охоронної сигналізації. Також ви можете отримати знижку на монтаж системи пультової охорони. У вас є можливість отримати безвідсоткову розстрочку по оплаті, а також на оренду приладів.

Ціни

ПУЛЬТОВА ОХОРОНА

Пожежний моніторинг — від 300 грн/місяць

Пультова охорона — від 500 грн/місяць

СИСТЕМИ БЕЗПЕКИ

Охоронна сигналізація — від 6000 грн

Пожежна сигналізація — від 6000 грн

Системи відеоспостереження — від 6000 грн

Замовити послуги охорони:

Заказать услугу 1

Зателефонуйте нам, задйте Ваше запитання і отримайте компетентну уонсультацію

Заказать услугу 2

У телефонному режимі ми обговоримо деталі і узгодимо прийнятні для Вас умови

Заказать услугу 3

В зручний для Вас час приїде спеціаліст компанії для підписання договору

Заказать услугу 4

В обумовлені терміни ми виконаємо усі договірні зобов'язання

При замовленні послуг пультової охорони, а також установки технічних засобів безпеки, можливо, буде потрібно обстеження об’єкта нашим фахівцем (у багатьох випадках, для визначення остаточної вартості послуги і робіт, розрахунків витратних матеріалів необхідно вивчення місця проведення робіт). Виїзд фахівця на об’єкт здійснюється безкоштовно. У зручний для Вас час, наші фахівці зроблять монтаж обладнання та його налагодження. Як правило, установка обладнання займає від 2 до 4 годин.

Про компанію

О компании 1

19 років на ринку
послуг охорони

О компании 2

Понад 800
співробітників

О компании 3

Представлені
у 15 областях

О компании 4

Понад 120
крупних проектів

cifri_05g

Понад 7 тисяч
замовників послуг

Охоронне агентство «Еліт-груп», що входить в холдинг спеціалізованих охоронних компаній, створено в 2002 році і більше 19 років надає послуги охорони та комплексного обладнання об’єктів системами безпеки. Колектив професіоналів, з величезним досвідом практичної роботи виконує завдання будь-якої складності. Наша охоронна фірма представлена ​​в більшості регіонів і готова надати охоронні послуги в будь-якому населеному пункті України.

Особливості пультової охорони

Особливості послуги пультової охорони: При надходженні тривожних сигналів на пульт централізованого спостереження, в залежності від обраного замовником варіанта договору (пакета послуг), на об’єкт негайно висилається мобільна група реагування, або ж інформація передається замовнику за встановленими телефонними номерами (як правило, це телефонні номери замовника, або його родичів, сусідів).
Пультове обладнання, яке використовується нашою компанією – зразок останніх досягнень в сфері безпеки. Воно дозволяє здійснювати:
– контроль об’єктів в реальному часі без затримок;
– дублювання каналів передачі даних;
– захист від блокування об’єктової сигналізації, спроб підміни кодів, імітації сигналів.
Це – далеко не повний перелік переваг пультових систем компанії «ЕЛІТ-ГРУП», які явно виділяють нас серед безлічі конкурентів.

Якісні послуги пультової охорони в Києві надають кілька десятків компаній. Але далеко не всі з них готові запропонувати клієнтові повний пакет послуг, який включає в себе охорону і пожежне спостереження з формуванням гнучкої цінової політики та коригування пропозицій з урахуванням індивідуальних запитів замовника. Наші фахівці в зручний для замовника час проводять монтаж устаткування і підключення його на пульт охорони, або пожежного моніторингу. Час монтажу та підключення залежить від обсягу робіт, кількості приміщень, які блокуються датчиками і, в більшості випадків, не перевищує 1 робочого дня.

Публікації

Top