Послуги охорони у Києві

Охоронна компанія Еліт-Груп

м. Київ вул. Борщагівська, 8

КОНСУЛЬТАЦІЯ, ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ

050 396 71 88

ПОЖЕЖНА СИГНАЛІЗАЦІЯ

минимальное время

Мінімальний
термін

По всей территории Украины

Вся територія
України

Оптимальные цены

Доступні
ціни

Материальная ответственность

Матеріальна
відповідальність

Пожежна сигналізація з підключенням на пульт

Пожарная сигнализация

Компанія «ЕЛІТ-ГРУП» здійснює проектування, монтаж, обслуговування систем автоматичної пожежної сигналізації.

Інженери компанії підготують проект і проведуть монтаж систем автоматичної пожежної сигналізації.

Також, ми встановлюємо системи пожежогасіння, димовидалення, оповіщення про евакуацію.

Ми забезпечуємо обслуговування всіх систем протипожежного призначення.

Проведемо підключення пожежної сигналізації на свій пульт пожежного моніторингу.

Завдяки великому досвіду роботи ми можемо самі організувати узгодження необхідних документів і актів для того, щоб ввести систему в експлуатацію. Ми гарантуємо високий професіоналізм наших співробітників і оперативність виконаних робіт, а також доступні і демократичні ціни на установку пожежної сигналізації. Завдяки індивідуальному підходу до кожного клієнта, ми підбираємо обладнання не тільки з точки зору забезпечення максимальної безпеки, а й з огляду на оптимізацію цінових показників.

Типовий комплект пожежної сигналізації

Типовой комплект пожарной сигнализации

Пожежна сигналізація для будинку, офісу або підприємства складається з таких приладів: приймально-контрольний пристрій з клавіатурою, зазвичай її називають централь, в комплекті йде акумулятор для безперебійного забезпечення живлення (її можна підключити до пульта пожежного моніторингу, або забезпечити автономний режим роботи), датчики визначення диму і вогню, світлозвуковий, тривожна кнопка (ручний сповіщувач про пожежу), матеріали необхідні для монтажу.

Вся інформація про стан сигналізації передається на пульт пожежного моніторингу, або на локальний пульт, встановлений, наприклад, в приміщенні охорони. Також ви можете отримувати актуальну інформацію про роботу сигналізації на Ваш смартфон.

 

Ціна мінімального комплекту: від 6 000 грн.

Замовити пожежну сигналізацію:

Заказать услугу 1

Зателефонуйте нам, задйте Ваше запитання і отримайте компетентну уонсультацію

Заказать услугу 2

У телефонному режимі ми обговоримо деталі і узгодимо прийнятні для Вас умови

Заказать услугу 3

В зручний для Вас час приїде спеціаліст компанії для підписання договору

Заказать услугу 4

В обумовлені терміни ми виконаємо усі договірні зобов'язання

При замовленні послуг встановлення технічних засобів безпеки, можливо, буде потрібно обстеження об’єкта нашим фахівцем (у багатьох випадках, для визначення остаточної вартості послуги і робіт, розрахунків витратних матеріалів необхідно вивчення місця проведення робіт). Виїзд фахівця на об’єкт здійснюється безкоштовно. У зручний для Вас час, наші фахівці зроблять монтаж обладнання та його налагодження. Як правило, установка обладнання займає від 2 до 4 годин.

Про компанію

О компании 1

19 років на ринку
послуг охорони

О компании 2

Понад 800
співробітників

О компании 3

Представлені
у 15 областях

О компании 4

Понад 120
крупних проектів

cifri_05g

Понад 7 тисяч
замовників послуг

Охоронне агентство «Еліт-груп», що входить в холдинг спеціалізованих охоронних компаній, створено в 2002 році і більше 19 років надає послуги охорони та комплексного обладнання об’єктів системами безпеки. Колектив професіоналів, з величезним досвідом практичної роботи виконує завдання будь-якої складності. Наша охоронна фірма представлена ​​в більшості регіонів і готова надати охоронні послуги в будь-якому населеному пункті України.

Наші ліцензії

Нам довіряють свою безпеку

Пожежна сигналізація. Принцип роботи і установка

Специфіка установки системи пожежної сигналізації:

Система пожежної сигналізації – сукупність автоматичних установок пожежної сигналізації, які змонтовані на одному об’єкті і контролюються єдиним пожежним постом.
Автоматична установка пожежної сигналізації – комплекс технічних засобів, які призначені для виявлення спалаху, обробки і передачі інформації про пожежу, а також формування команд управління автоматичними установками пожежогасіння, системами протидимного захисту, інших пристроїв протипожежного призначення.

Системи пожежної сигналізації, оповіщення та управління евакуацією людей при пожежі встановлюються в місцях, призначених для масового перебування людей (багатоквартирні будинки, офісні, торговельні, розважальні центри).

Системи пожежної сигналізації включають в себе:
Датчики (сповіщувачі) пожежні (димові або теплові).
Датчики (сповіщувачі) пожежні ручні (кнопки пожежної тривоги).
Приймально-контрольний прилад (ППК).
Блок резервного живлення (якщо прилади не мають вбудованих блоків живлення).
Світлові, звукові, мовні пожежні сповіщувачі.
Апаратура й устаткування автоматичної системи пожежогасіння – за потребою.
Світлові таблички «Вихід», що живляться від резервованого джерела.

Специфіка установки систем пожежної сигналізації така, що всі роботи в даній сфері (проектування, монтаж, обслуговування систем пожежної сигналізації) є ліцензійним видом діяльності і дозволені тільки профільним організаціям.

Компанія «Еліт-Груп» має ліцензії на надання таких послуг з проектування, монтажу, обслуговування систем пожежної сигналізації, пожежогасіння, димовидалення, а також надання послуг пожежного моніторингу (дистанційного контролю стану систем пожежної сигналізації на об’єктах за допомогою пульта централізованого спостереження). Наші технічні фахівці готові надати Вам весь комплекс послуг в сфері пожежної безпеки.

Публікації

Top