Послуги охорони у Києві

Охоронна компанія Еліт-Груп

м. Київ вул. Борщагівська, 8

КОНСУЛЬТАЦІЯ, ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ

050 396 71 88

ОХОРОННА СИГНАЛІЗАЦІЯ

минимальное время

Мінімальний
термін

По всей территории Украины

Вся територія
України

Оптимальные цены

Доступні
ціни

Материальная ответственность

Матеріальна
відповідальність

Охоронна сигналізація з підключенням на пульт

Охранная сигнализация

Установка систем охоронної сигналізації допоможе вам вчасно відреагувати і виявити потрапляння сторонніх осіб в житловий будинок, офіс або інше приміщення. При цьому охоронна сигналізація може зафіксувати місце де сталося порушення охоронного рубежу, дату і час. Найбільший ефект застосування охоронної сигналізації досягається при підключенні на пульт охорони.

 

 

Фахівці компанії «ЕЛІТ-ГРУП» допоможуть Вам зробити оптимальний вибір устаткування, а також якісно і в стислі терміни виконають весь комплекс необхідних робіт.

Типовий комплект охоронної сигналізації

Охоронна сигналізація Ajax

Охоронна сигналізація для будинку, офісу або підприємства складається з таких приладів: приймально-контрольний пристрій з клавіатурою, зазвичай її називають централь, в комплекті йде акумулятор для безперебійного забезпечення живленням (її можна підключити до пульта охорони, або використовувати в автономному режимі), датчик, який спрацьовує на відкривання дверей, датчики за допомогою яких можна виявити рух і спроби розбиття вікон, світлозвуковий оповіщувач (як правило, використовується при автономній роботі сигналізації), матеріали необхідні для монтажу обладнання.

Також ви можете отримувати актуальну інформацію про роботу сигналізації і здійснювати управління зі свого смартфона, встановивши додаткове програмне забезпечення.

 

Ціна комплекту: від 5 699 грн.

Виходячи з типу об’єкта, його класу захисту і розмірів будівлі, базовий комплект датчиків можна доповнити іншими датчиками щоб досягти максимального рівня безпеки. Їх тип і кількість при установці охоронної сигналізації на етапі обстеження визначать наші фахівці.

Замовити охоронну сигналізацію:

Заказать услугу 1

Зателефонуйте нам, задйте Ваше запитання і отримайте компетентну консультацію

Заказать услугу 2

У телефонному режимі ми обговоримо деталі і узгодимо прийнятні для Вас умови

Заказать услугу 3

В зручний для Вас час приїде спеціаліст компанії для підписання договору

Заказать услугу 4

В обумовлені терміни ми виконаємо усі договірні зобов'язання

При замовленні послуг встановлення технічних засобів безпеки, можливо, буде потрібно обстеження об’єкта нашим фахівцем (у багатьох випадках, для визначення остаточної вартості послуги і робіт, розрахунків витратних матеріалів необхідно вивчення місця проведення робіт). Виїзд фахівця на об’єкт здійснюється безкоштовно. У зручний для Вас час, наші фахівці зроблять монтаж обладнання та його налагодження. Як правило, установка обладнання займає від 2 до 4 годин.

Про компанію

О компании 1

19 років на ринку
послуг охорони

О компании 2

Понад 800
співробітників

О компании 3

Представлені
у 15 областях

О компании 4

Понад 120
крупних проектів

cifri_05g

Понад 7 тисяч
замовників послуг

Охоронне агентство «Еліт-груп», що входить в холдинг спеціалізованих охоронних компаній, створено в 2002 році і більше 19 років надає послуги охорони та комплексного обладнання об’єктів системами безпеки. Колектив професіоналів, з величезним досвідом практичної роботи виконує завдання будь-якої складності. Наша охоронна фірма представлена ​​в більшості регіонів і готова надати охоронні послуги в будь-якому населеному пункті України.

Охоронна сигналізація. Принцип роботи і установка

Охоронна сигналізація – комплекс технічних засобів, призначених для виявлення проникнення на територію, що охороняється, формування і передачу тривожних сповіщень для організації реагування на проникнення.

До складу системи охоронної сигналізації входять:
– охоронні датчики (сповіщувачі). Призначені для виявлення факту проникнення шляхом аналізу фізичних параметрів навколишнього середовища в охороняємій зоні.
– пристрій постановки / зняття об’єкта під / з охорони (клавіатура, безконтактні зчитувачі).
– пристрої оповіщення про тривоги (звукові, світлозвукові оповіщувачі).
– приймально-контрольний прилад (ППК). Призначений для управління всіма складовими системи охоронної сигналізації, а також організації передавання тривожних сповіщень в установленому вигляді різним адресатам (на пульт централізованого спостереження охоронної компанії, власнику, або довіреним особам власника об’єкта).

Складові системи охоронної сигналізації мають розгалужену типологію і класифікацію.
Так, охоронні датчики в залежності від типу контрольованого середовища поділяються на об’ємні, лінійні і точкові. Залежно від фізичного принципу виявлення – інфрачервоні (теплові), мікрохвильові, ультразвукові, акустичні, магнітоконтактні, електроконтактні. Залежно від каналу передачі інформації на приймально-контрольний прилад – бездротові і дротяні. Залежно від формату передачі даних – аналогові і цифрові, адресні і аналогові.
Приймально-контрольні прилади поділяються залежно від кількості контрольованих шлейфів сигналізації (ліній, або каналів на які підключаються датчики), способів передачі інформації на пульт (провідні, радіоканальні), і.т.д.

Специфіка проектування і установки системи охоронної сигналізації передбачає індивідуальне рішення для об’єкта, яке враховує специфіку його функціонування і конструктивні особливості. Так, професійний підхід передбачає дублювання зон виявлення датчиками різних типів, прихований монтаж проводки для ускладнення блокування елементів сигналізації, оптимальний вибір всього обладнання з урахуванням побажань замовника і вимог з безпеки.
Технічні фахівці компанії «Еліт-Груп» мають значний досвід в організації проектування і монтажу систем охоронної сигналізації різних рівнів складності – від квартири до великих виробничих будівель і житлових комплексів. Звернувшись до нас Ви отримаєте професійну допомогу, або компетентну консультацію.

Публікації

Top