Послуги охорони у Києві

Охоронна компанія Еліт-Груп

м. Київ вул. Борщагівська, 8

КОНСУЛЬТАЦІЯ, ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ

050 396 71 88

Охоронні фірми Києва та України

Охранные фирмы Киева и Украины

Охоронні фірми Києва та України представлені більш ніж 6,7 тисячами підприємств, які отримали відповідні ліцензії. З них, близько 20% розташовані в столиці.

Разом з тим, ці вражаючі цифри не дають точного уявлення про український ринок охоронних послуг.

Охоронні фірми Києва та України. Статистика охоронного ринку

За даними МВС на початок 2019 року, із загальної кількості охоронних компаній за показником щорічного валового доходу можна виділити: 32 – великих; 75- середніх;

625 – малих; 6062 – мікропідприємств (діяльність практично не ведеться);

Хоча цифри, взяті МВС можна розглядати з певною поправкою і коментарями, разом з тим, іншої статистики охоронний ринок не має.

В цілому, на думку різних представників сфери безпеки, сумарна цифра діючих фірм (832 одиниці) приблизно відповідає істині. Мікропідприємства (більше 6000 компаній), в основному, є дочірні фірми, створені для оптимізації оподаткування, або з іншою метою.

Класифікація і порівняння охоронних компаній.

Ранжування охоронних компаній за валовим доходом не варто брати за основу їх оцінки і тому є певні причини. Так, компанія, яка займається виключно фізичною охороною та має при цьому, наприклад, всього 1 великий об’єкт з 20 добовими постами (як варіант – супермаркет, або розважальний центр) може мати річний валовий дохід в сумі не менше 12 млн. грн. Такий же валовий дохід матиме охоронна компанія, що спеціалізується на пультовій охорон, у якої близько 3 тис. клієнтів і в кілька разів менший штат співробітників. Відповідь на питання: яка з охоронних організацій має більше право називатися великою – очевидний.

 

Також, не варто порівнювати охоронні фірми за кількістю співробітників. Знову таки з вищенаведеного прикладу, кількість співробітників на підприємстві першого типу має бути не менше 70-80 осіб. У пультової організації, що навіть має власні групи реагування, кількість співробітників буде в рази меншим.

 

З урахуванням специфіки і різноплановості охоронних послуг, подібних прикладів можна навести досить багато. Тобто класифікація компаній за валовим доходом, або кількістю співробітників однозначно є не коректною.

Найбільш об'єктивним буде порівняння однотипних показників у вузьких напрямках діяльності:

  • фізична охорона об’єктів;
  • охорона фізичних осіб;
  • пультовий моніторинг;
  • реагування на тривожні повідомлення групами мобільного реагування;
  • інкасація та супроводження вантажів.

За не офіційною статистикою тільки близько 10% охоронних компаній надають повний спектр послуг.

Решта охоронні фірми спеціалізуються в більш вузькому профілі, зосередившись на 1-2 напрямках діяльності.

При цьому варто зауважити, що якість послуг компаній, що займають більш вузьку нішу може бути не нижче, а часом і вище ніж у конкурентів з широкою спеціалізацією.

Також, слід враховувати, що понад 95% компаній обмежують сферу своєї діяльності 1 регіоном. Близько 3% компаній надають послуги в декількох (як правило, поруч розташованих) областях. І лише 1-2% охоронних фірм мають можливість надання окремих видів послуг в багатьох регіонах України (правда з певними обмеженнями і залученням до роботи компаній-партнерів).

Якщо Ви шукаєте охоронну компанію, якій плануєте довірити свою безпеку, можливо, Вам стануть корисними наступні публікації:

 

Як вибрати охоронну фірму. Популярні поради та помилки.

Рейтинг охоронних компаній Києва і України.

Top