Послуги охорони у Києві

Охоронна компанія Еліт-Груп

м. Київ вул. Борщагівська, 8

КОНСУЛЬТАЦІЯ, ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ

050 396 71 88

ПОСЛУГИ ФІЗИЧНОЇ ОХОРОНИ ОБ'ЄКТІВ

минимальное время

Мінімальний
термін

По всей территории Украины

Вся територія
України

Оптимальные цены

Доступні
ціни

Материальная ответственность

Матеріальна
відповідальність

Фізична охорона об'єктів

Охоронна компанія «Еліт-Груп» надає повний комплекс послуг фізичної охорони: фізична охорона об’єктів, особиста охорона (охоронці), охорона і супровід вантажів, охорона масових заходів.

 

НАШІ ПЕРЕВАГИ:

 

* Мінімізація витрат на фізичну охорону шляхом впровадження спеціальних технічних засобів

* Постійний аудіо та відео контроль якості несення служби охоронцями компанії

* Оперативне виставлення постів охорони

* Якісний підбір персоналу

* Екіпірування охоронців відповідно до вимог замовника

* Гнучка цінова політика

Ціни на наші послуги мінімальні. Дзвоніть і ми підберемо ціновий пакет під ваш бюджет!

КОНСУЛЬТАЦІЯ, ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ:

Наші фахівці проводять аналіз території об’єкта і розробляють найбільш ефективний комплекс захисту, в тому числі з використанням технічних засобів безпеки. На виробничих підприємствах охоронці не тільки охороняють периметр від проникнення, але і припиняють спроби несанкціонованого виносу продукції, що, найчастіше, є основним джерелом втрат. В офісах установ і організацій співробітники охорони, крім своїх прямих обов’язків, виконують представницькі функції, кваліфіковано відповідаючи на питання відвідувачів, формуючи у відвідувачів настрій і ставлення до місця відвідування. Для успішної інтеграції служби охорони зі структурами діючого підприємства, наші фахівці розроблять всю необхідну документацію, що включає в себе: Положення про пропускний режим, План охорони об’єкта, інструкції, зразки перепусток. Наша компанія одна з небагатьох, що здатна на протязі 1-2 днів виставити більше 30 добових постів. У найкоротші терміни ми організуємо:
  • Охорону об’єкта стаціонарними постами охорони;
  • Патрулювання території об’єкта мобільною групою реагування або нарядом співробітників, а при необхідності кінологом зі спеціально навченими собаками;
  • Контрольно-пропускний режим на об’єкті;
Наші фахівці готові надати консультації, а при необхідності розробити і оснастити об’єкт, що охороняється охоронно-пожежною сигналізацією, системами контролю доступу та відео спостереження.

Замовити послуги фізичної охорони:

Заказать услугу 1

Зателефонуйте нам, задйте Ваше запитання і отримайте компетентну консультацію

Заказать услугу 2

У телефонному режимі ми обговоримо деталі і узгодимо прийнятні для Вас умови

Заказать услугу 3

В обумовлені терміни ми виконаємо усі свої зобов'язання

При замовленні послуг охорони, ми готові підготувати розрахунки вартості за підсумками телефонної розмови (узгодження графіка несення служби, варіантів форменого одягу, переліку спецзасобів, індивідуальних вимог по персоналу охорони). У звичайному режимі терміни підготовки та укладання договору, формування персоналу становить від 3 до 7 днів. У разі необхідності ми можемо забезпечити термінову організацію фізичної охорони об’єкта в день звернення.

Про компанію

О компании 1

19 років на ринку
послуг охорони

О компании 2

Понад 800
співробітників

О компании 3

Представлені
у 15 областях

О компании 4

Понад 120
крупних проектів

cifri_05g

Понад 7 тисяч
замовників послуг

Охоронне агентство «Еліт-груп», що входить в холдинг спеціалізованих охоронних компаній, створено в 2002 році і більше 19 років надає послуги охорони та комплексного обладнання об’єктів системами безпеки. Колектив професіоналів, з величезним досвідом практичної роботи виконує завдання будь-якої складності. Наша охоронна фірма представлена ​​в більшості регіонів і готова надати охоронні послуги в будь-якому населеному пункті України.

Наші ліцензії

Нам довіряють свою безпеку

Публікації

Top