Услуги охраны в Киеве

м. Київ вул. Борщагівська, 8

КОНСУЛЬТАЦІЯ, ЗАМОВЛЕННЯ ПОСЛУГ

ОХОРОННА СИГНАЛІЗАЦІЯ

минимальное время

Мінімальний
термін

По всей территории Украины

Вся територія
України

Оптимальные цены

Доступні
ціни

Материальная ответственность

Матеріальна
відповідальність

Охоронна сигналізація з підключенням на пульт

Охранная сигнализация

Установка систем охоронної сигналізації допоможе вам вчасно відреагувати і виявити потрапляння сторонніх осіб в житловий будинок, офіс або інше приміщення. При цьому охоронна сигналізація може зафіксувати місце де сталося порушення охоронного рубежу, дату і час. Найбільший ефект застосування охоронної сигналізації досягається при підключенні на пульт охорони.

 

 

Фахівці компанії «ЕЛІТ-ГРУП» допоможуть Вам зробити оптимальний вибір устаткування, а також якісно і в стислі терміни виконають весь комплекс необхідних робіт.

Типовий комплект охоронної сигналізації

Типовой комплект охранной сигнализации

Охоронна сигналізація для будинку, офісу або підприємства складається з таких приладів: приймально-контрольний пристрій з клавіатурою, зазвичай її називають централь, в комплекті йде акумулятор для безперебійного забезпечення живленням (її можна підключити до пульта охорони, або використовувати в автономному режимі), датчик, який спрацьовує на відкривання дверей, датчики за допомогою яких можна виявити рух і спроби розбиття вікон, світлозвуковий оповіщувач (як правило, використовується при автономній роботі сигналізації), матеріали необхідні для монтажу обладнання.

Також ви можете отримувати актуальну інформацію про роботу сигналізації і здійснювати управління зі свого смартфона, встановивши додаткове програмне забезпечення.

 

Ціна комплекту: від 6 000 грн.

Виходячи з типу об’єкта, його класу захисту і розмірів будівлі, базовий комплект датчиків можна доповнити іншими датчиками щоб досягти максимального рівня безпеки. Їх тип і кількість при установці охоронної сигналізації на етапі обстеження визначать наші фахівці.

Замовити охоронну сигналізацію:

Заказать услугу 1

Зателефонуйте нам, задйте Ваше запитання і отримайте компетентну консультацію

Заказать услугу 2

У телефонному режимі ми обговоримо деталі і узгодимо прийнятні для Вас умови

Заказать услугу 3

В зручний для Вас час приїде спеціаліст компанії для підписання договору

Заказать услугу 4

В обумовлені терміни ми виконаємо усі договірні зобов'язання

При замовленні послуг встановлення технічних засобів безпеки, можливо, буде потрібно обстеження об’єкта нашим фахівцем (у багатьох випадках, для визначення остаточної вартості послуги і робіт, розрахунків витратних матеріалів необхідно вивчення місця проведення робіт). Виїзд фахівця на об’єкт здійснюється безкоштовно. У зручний для Вас час, наші фахівці зроблять монтаж обладнання та його налагодження. Як правило, установка обладнання займає від 2 до 4 годин.

Про компанію

О компании 1

15 років на ринку
послуг охорони

О компании 2

Понад 800
співробітників

О компании 3

Представлені
у 15 областях

О компании 4

Понад 120
крупних проектів

cifri_05g

Понад 7 тисяч
замовників послуг

Охоронне агентство «Еліт-груп», що входить в холдинг спеціалізованих охоронних компаній, створено в 2002 році і більше 15 років надає послуги охорони та комплексного обладнання об’єктів системами безпеки. Колектив професіоналів, з величезним досвідом практичної роботи виконує завдання будь-якої складності. Наша охоронна фірма представлена ​​в більшості регіонів і готова надати охоронні послуги в будь-якому населеному пункті України.

Охоронна сигналізація. Принцип роботи і установка

Охоронна сигналізація – комплекс технічних засобів, призначених для виявлення проникнення на територію, що охороняється, формування і передачу тривожних сповіщень для організації реагування на проникнення.

До складу системи охоронної сигналізації входять:
– охоронні датчики (сповіщувачі). Призначені для виявлення факту проникнення шляхом аналізу фізичних параметрів навколишнього середовища в охороняємій зоні.
– пристрій постановки / зняття об’єкта під / з охорони (клавіатура, безконтактні зчитувачі).
– пристрої оповіщення про тривоги (звукові, світлозвукові оповіщувачі).
– приймально-контрольний прилад (ППК). Призначений для управління всіма складовими системи охоронної сигналізації, а також організації передавання тривожних сповіщень в установленому вигляді різним адресатам (на пульт централізованого спостереження охоронної компанії, власнику, або довіреним особам власника об’єкта).

Складові системи охоронної сигналізації мають розгалужену типологію і класифікацію.
Так, охоронні датчики в залежності від типу контрольованого середовища поділяються на об’ємні, лінійні і точкові. Залежно від фізичного принципу виявлення – інфрачервоні (теплові), мікрохвильові, ультразвукові, акустичні, магнітоконтактні, електроконтактні. Залежно від каналу передачі інформації на приймально-контрольний прилад – бездротові і дротяні. Залежно від формату передачі даних – аналогові і цифрові, адресні і аналогові.
Приймально-контрольні прилади поділяються залежно від кількості контрольованих шлейфів сигналізації (ліній, або каналів на які підключаються датчики), способів передачі інформації на пульт (провідні, радіоканальні), і.т.д.

Специфіка проектування і установки системи охоронної сигналізації передбачає індивідуальне рішення для об’єкта, яке враховує специфіку його функціонування і конструктивні особливості. Так, професійний підхід передбачає дублювання зон виявлення датчиками різних типів, прихований монтаж проводки для ускладнення блокування елементів сигналізації, оптимальний вибір всього обладнання з урахуванням побажань замовника і вимог з безпеки.
Технічні фахівці компанії «Еліт-Груп» мають значний досвід в організації проектування і монтажу систем охоронної сигналізації різних рівнів складності – від квартири до великих виробничих будівель і житлових комплексів. Звернувшись до нас Ви отримаєте професійну допомогу, або компетентну консультацію.

Публікації

Охоронні фірми Києва та України

Охоронні фірми Києва та України представлені більш ніж 6,7 тисячами підприємств, які отримали відповідні ліцензії. З них, близько 20% розташовані …

Top